Vedecký zoznamovací dotazník

Pre vyplnenie dotazníka je potrebné sa zdarma zaregistrovať.

Základné informácie

Online zoznamovanie sa stáva vo svete a aj u nás stále populárnejším a my by sme ho pre Vás radi čo najviac uľahčili. Okrem všeobecných rád a tipov ako postupovať pri zoznamovaní s mužom či so ženou sme pre Vás v spolupráci s doktormi z odboru sociológie vytvorili špeciálny vedecký dotazník, ktorý by Vám mal pomôcť nájsť správneho/u partnera/ku. Vyplnenie dotazníka pre Vás samozrejme nie je povinné, ale vďaka nemu rapídne zvýšite svoju pravdepodobnosť na zoznámenie sa na našich stránkach. Tento unikátny zoznamovací dotazník je vyhodnotený na základe počítačovej analýzy jednotlivých odpovedí, ktoré uvediete v dotazníku, ale nezáleží iba na nich. Vo vyhodnotení dotazníka je zohľadnený aj Váš vek alebo mesto a kraj, v ktorej bývate..

Vďaka dotazníku sa Vám zúži okruh potencionálnych partnerov (užívateľov našej online zoznamky Spoznajmesa.sk) na základe zhody z informácií, ktoré ste v dotazníku vyplnili. Nechceme Vás, ale nútiť iba ku kontaktu s ľuďmi, ktorých Vám na základe vyhodnotenia ponúkneme. Preto môžete stále kontaktovať aj ostatných užívateľov našej zoznamky, ktorí s Vami nie sú v zhode alebo nemajú vyplnený dotazník. Radi by sme Vám online zoznamovanie, čo najviac spríjemnili a chceme, aby pre Vás bolo zoznamovanie hlavne zábavou. A ako všetci iste viete, tak každý má niekde ten správny proťajšok pre spoločnú cestu životom. Tak neváhajte a nájdite ho aj vy!

Ako pri vyplňovaní dotazníka postupovať správne?

Pri vyplňovaní sa snažte byť v kľude a nenechajte sa ničím rušiť. Svoje odpovede si poriadne rozmyslite a nesnažte sa uvádzať nepravdivé údaje. Chcete si predsa nájsť správneho partnera, s ktorým si budete spoločne rozumieť a mať podobný pohľad na život. Otázky v našom unikátnom zoznamovacom dotazníku sú rozdelené do 5 častí (všeobecné, vzhľad, záujmy, charakter a partnerská zhoda), k nasledujúcej časti sa dostanete vždy po vyplnení časti predchádzajúcej. Celkom dotazník pozostáva zo 44 otázok.

dotazník

V časti "partnerská zhoda" budete vyplňovať otázky, akého partnera/partnerku očakávate a aký by mal byť. Tu by ste mali dobre zvážiť, čo je pre Vás veľmi dôležité, a na čom Vám zas tak nezáleží. Nezabudnite na to, že každý má svoje chyby a nikto dokonalý neexistuje. U niektorých otázok nášho zoznamovacieho dotazníka môžete zaškrtnúť iba jednu odpoveď, u niektorých viac odpovedí, alebo  budete hodnotiť odpoveď počtom hviezdičiek podľa toho, ako Vás vystihuje.

Ako to funguje?

Po úspešnom vyplnení dotazníka Vám náš algoritmus vygeneruje zhody so všetkými používateľmi, ktorí majú tiež vyplnený dotazník. Potom Vám vyberie 100 partnerov / partneriek, s ktorými ste dosiahli najlepší súlad. Výsledky sú zoradené od najlepšej percentuálnej zhody. 75% a vyššie zhody majú farbu ružovo-červenú, nižšie zhody sú modré.

 vyššia_zhoda

 nižšia_zhoda

Po kliknutí na akúkoľvek zhodu si môžete zobraziť detail, v ktorom si môžete prezrieť harmóniu v jednotlivých otázkach. Ak po dokončení dotazníka znovu upravíte informácie, musíte na vygenerovanie nových najlepších harmónií čakať 30 dní. Ak si prajete určiť zhodu na základe dotazníka s konkrétnym užívateľom/užívateľkou, v detaile profilu nájdete, či má už dotazník vyplnený alebo nie. Ak áno, uvidíte tu ikonu s naším logom a ak nie, tak tu uvidíte ikonu dotazníka. Pokiaľ kliknete na ikonu dotazníka, odošle sa užívateľovi/uživateľke žiadosť o vyplnenie dotazníka. Akonáhle dotazník vyplní, budete o tom po prihlásení na našej zoznamke informovaní a budete si môcť hneď pozrieť, aké ste dosiahli zhody a v akých otázkach máte najväčšiu harmóniu.

Tím Spoznajmesa.sk

Vedecký zoznamovací dotazník

Pre vyplnenie dotazníka je potrebné sa zdarma zaregistrovať.

Základné informácie

Online zoznamovanie sa stáva vo svete aj u nás stále populárnejším a my by sme ho pre Vás radi čo najviac uľahčili. Okrem všeobecných rád a tipov ako postupovať pri zoznamovaní s mužom či so ženou sme pre Vás v spolupráci s doktormi z odboru sociológie vytvorili špeciálny vedecký dotazník, ktorý by Vám mal pomôcť nájsť správneho/nu partnera/ku. Vyplnenie dotazníka pre Vás samozrejme nie je povinné, ale vďaka nemu rapídne zvýšite svoju pravdepodobnosť na zoznámenie na našej online zoznamke. Tento unikátny zoznamovací dotazník je vyhodnotený na základe počítačovej analýzy jednotlivých odpovedí, ktoré uvediete v dotazníku, ale nezáleží len na nich. Vo vyhodnotení dotazníka je zohľadnený tiež Váš vek alebo mesto a kraj, v ktorom žijete.

Vďaka dotazníku sa Vám zúži okruh potencionálnych partnerov/iek (užívateľov/iek našej online zoznamky Spoznajmesa.sk) na základe zhody z informácií vo vašich dotazníkoch. Samozrejme môžete vyberať aj z ostatných užívateľov našej zoznamky, ktorí s Vami nie sú v zhode alebo nemajú vyplnený dotazník. Radi by sme Vám online zoznamovanie čo najviac spríjemnili a chceme, aby pre Vás bolo zoznamovanie hlavne zábavou. Veríme, že každý má niekde ten správny náprotivok pre spoločnú cestu životom. Tak neváhajte a nájdite ho aj vy!

Ako pri vypĺňovaní dotazníka správne postupovať?

Pri vyplňovaní sa snažte byť v pokoji a nenechajte sa ničím rušiť. Svoje odpovede si poriadne rozmyslite a nesnažte sa uvádzať nepravdivé údaje. Chcete si predsa nájsť správny náprotivok, s ktorým si budete spoločne rozumieť a mať podobný náhľad na život. Otázky v našom unikátnom zoznamovacom dotazníku sú rozdelené do piatich častí (všeobecné, vzhľad, záujmy, charakter a partnerské preferencie), k nasledujúcej časti sa dostanete vždy po vyplnení časti predchádzajúcej. Celkom dotazník pozostáva zo 44 otázok.

U niektorých otázok je možné vybrať len jednu možnosť (váha, farba vlasov apod.) U niektorých naopak môžete zvoliť viac možností (záujmy, domáci maznáčikovia apod.). U otázok typu znalosti cudzích jazykov a pod. určujete mieru znalosti pretiahnutím kolieska na škále bližšie k znamienku mínus pre nízku mieru a bližšie k znamienku plus pre vysokú mieru.

V časti "partnerské preferencie" budete odpovedať na otázky, akého partnera/partnerku očakávate a aký by mal byť. Tu by ste mali dobre uvážiť, čo je pre Vás veľmi dôležité a na čom Vám zase toľko nezáleží. Nezabudnite na to, že každý má svoje chyby a nikto dokonalý neexistuje.

Ako to funguje?

Po úspešnom vyplnení dotazníku Vám náš algoritmus vygeneruje zhody so všetkými užívateľmi, ktorí majú tiež vyplnený dotazník. Potom Vám vyberie 100 partnerov/partneriek, s ktorými ste dosiahli najlepšieho súladu. Výsledky sú zoradené od najlepšej percentuálnej zhody. 

Do zoznamu Vašich harmónií (zhôd) sa dostanete jednoducho cez tlačidlo "Harmónia" na spodnej lište. Po otvorení detailu konkrétnej harmónie si môžete prezrieť zhody v jednotlivých otázkach. Pokiaľ po dokončení dotazníka znova upravíte informácie, musíte na vygenerovanie nových najlepších harmóniou čakať 1 mesiac.

Ak si prajete určiť zhodu na základe dotazníka s konkrétnym užívateľom/užívateľkou, v detaile jeho/jej profilu zvoľte tlačidlo volieb (tri bodky), následne znovu tlačidlo volieb a ako prvá možnosť sa objaví "Zobraziť harmóniu" ak má užívateľ/ka vyplnený dotazník alebo sa tu objaví "Zaslať žiadosť o vyplnenie dotazníka" pokiaľ užívateľ/ka dotazník vyplnený ešte nemá. Akonáhle užívateľ/ka dotazník vyplní, budete o tom informovaný prostredníctvom oznámenia a budete sa môcť hneď pozrieť, aké ste dosiahli zhody a v akých otázkach máte najväčšiu harmóniu.

A teraz už s chuťou do vyplňovania a nájdenie tej najväčšej harmónie!

Tím Spoznajmesa.sk