Chat

Na našej internetovej zoznamke iDating môžete s užívateľmi samozrejme aj chatovať. Je to skvelý spôsob, ako sa vzájomne spoznávať pred tým, než pristúpite k prvej schôdzke. Správu môžete poslať hneď niekoľkými spôsobmi - z detailu profilu daného užívateľa vyberte v hornej časti voľbu Poslať správu. Správu môžete rýchlo zaslať aj ak ste vo Fotozoznamke a zaujala vás určitá fotografia, stačí len vybrať možnosť Poslať správu pod obrázkom. Ďalšia možnosť je zaslať správu cez tlačidlo Správy v hlavnom menu opäť zvolením možnosti Poslať správu.

Chatujte neobmedzene

Nemusíte si strážiť dĺžku správ, môžu byť totiž akokoľvek dlhé. Rovnako tak sa nebojte, že by ste nemohli vyjadriť svoje emócie, pretože do správy môžete pridať aj smajlíkov alebo GIPHY z našej širokej ponuky. Navyše máte možnosť správu osviežiť aj fotografiou, ktorú jednoducho pošlete zo svojho počítača alebo telefónu. Všetky tieto funkcie nájdete prehľadne hneď v okienku chatu po pravej strane.

Posielajte obrázky a GIFy

Smajlíky aj GIPHY skvele dopĺňajú význam celej vety alebo zdôrazňujú vaše pocity z toho, čo píšete. Keď si s niekým píšete online, hodí sa takýchto pomocníkov do konverzácie zahrnúť, aby druhý nepochopil niečo zle. Užívateľ vás môže napríklad požiadať o vašu ďalšiu fotografiu alebo o akúkoľvek inú (napríklad ho bude zaujímať, ako vyzerá váš domáci maznáčik). Ani v tomto prípade nie ste nijako obmedzený. Stačí kliknúť na ikonku fotoaparátu, nájsť potrebnú fotografiu v priečinku vo vašom počítači a následne kliknúť na "Otvoriť" - tým sa fotografia odošle.

Veríme, že si s našim chatom užijete veľa zábavy, tak neváhajte, kontaktujte a komunikujte!

Chat

Na našej internetovej zoznamke iDating môžete s užívateľmi samozrejme aj chatovať. Je to skvelý spôsob, ako sa vzájomne spoznávať pred tým, než pristúpite k prvej schôdzke. Správu môžete poslať hneď niekoľkými spôsobmi - z detailu profilu daného užívateľa zvoľte červené tlačídlo s tromi bodkami a potom možnosť Poslať správu (symbol bubliny). Správu môžete rýchlo zaslať aj ak ste vo Fotozoznamke a zaujala vás určitá fotografia, stačí len zvoliť fialové tlačidlo uprostred a vybrať možnosť Poslať správu (opäť symbol bubliny). Ďalšou možnosťou je zaslať správu cez tlačidlo Správy v hlavnom menu na dolnej lište zvolením tlačidla + (nová správa).

Chatujte neobmedzene

Nemusíte si strážiť dĺžku správ, môžu byť totiž akokoľvek dlhé. Rovnako tak sa nebojte, že by ste nemohli vyjadriť svoje emócie, pretože do správy môžete pridať aj smajlíkov alebo GIPHY z našej širokej ponuky. Navyše máte možnosť správu osviežiť aj fotografiou, ktorú môžete zaobstarať svojim telefónom či tabletom alebo vybrať zo svojej galérie. Správu odošlete kliknutím na šípku vpravo.

chat

Posielajte obrázky a GIPHY

Funkciu GIF a poslať obrázok nájdete vedľa okienka pre písanie správy naľavo. Smajlíky potom nájdete na svojej klávesnici, až začnete písať správu. Smajlíky aj GIPHY skvele dopĺňajú význam celej vety alebo zdôrazňujú vaše pocity z toho, čo píšete. Keď si s niekým píšete online, hodí sa takýchto pomocníkov do konverzácie zahrnúť, aby druhý nepochopil niečo zle. Iný užívateľ vás tiež môže požiadať o vašu ďalšiu fotografiu alebo o akúkoľvek inú (napríklad ho bude zaujímať, ako vyzerá váš domáci maznáčik). Ani v tomto prípade nie ste nijako obmedzení, stačí kliknúť na ikonku fotoaparátu a zaobstarať fotografiu, prípadne nájsť obrázok v galérii vášho telefónu, vybrať ju (môžete ich vybrať i viac) a potom v pravom hornom rohu odkliknúť Hotovo.

Prajeme vám veľa zábavy s komunikáciou a zoznamovaním prostredníctvom nášho chatu!