Vzájomná sympatia

V sekcii Fotozoznamka hľadáte partnera podľa toho, ako vás zaujala jeho/jej profilová fotografia. Ide o jednoduchý spôsob, ako druhému vyjadriť svoje sympatie. Už sa nemusíte pýtať, či sú vaše sympatie vzájomné, pretože to budete vedieť vďaka štatistike.

Ako dosiahnuť vzájomné sympatie

Muži aj ženy môžu fotky opačného pohlavia označiť symbolom srdiečka. Keď si ich takto označia vzájomne, vznikne vzájomná sympatia. A ako to spoznať? V štatistike nájdete hneď na prvom mieste Vzájomné sympatie, kde vidíte konkrétne profily užívateľov, s ktorými vzájomnú sympatiu máte. Je to veľmi praktické, pretože presne viete s kým máte za sebou ten prvý krok k spoločnému šťastiu. Ak aspoň jeden z vás označí fotografiu krížikom, vaše profily sa v kategórii vzájomných sympatií nezobrazia.

Vzájomnú sympatiu môžete podporiť aj tak, že sa pozriete do štatistiky, komu sa páčite a následne vyberiete uživateľov, ktorí vám sú tiež sympatickí. Ihneď ich môžete ohodnotiť a vzájomná sympatia je na svete!

Vzájomné sympatie nájdete v kolónke Moje štatistiky

A čo ďalej?

Kontaktujte uživateľov, zoznámte sa spolu bližšie a sami budete vedieť, kedy nastane tá najvhodnejšia doba pozvať ju/ho na prvé rande. Nemusíte sa vôbec hanbiť, pretože tú prvú a zároveň veľmi dôležitú časť už máte za sebou. Nezabudnite si najskôr priehľadnúť profil uživateľa, aby ste sa o ňom/nej dozvedeli viac a získali tak predstavu, či by ste si mohli naozaj rozumieť. Aby druhý mohol urobiť to isté, je dobré, keď máte svoj profil čo najviac vyplnený. Následne už vám nič nebude brániť napísať správu a začať sa zoznamovať.

     Chcete aj Vy zistiť, s kým ste si vzájomne sympatickí? Zaregistrujte sa na našej zoznamke, nahrajte si profilovú fotografiu a choďte na Fotozoznamku hodnotiť ostatných užívateľov opačného pohlavia, je to jednoduché!

Vzájomná sympatia

V sekcii Fotozoznamka hľadáte partnera podľa toho, ako vás zaujala jeho/jej profilová fotografia. Ide o jednoduchý spôsob, ako druhému vyjadriť svoje sympatie. Už sa nemusíte pýtať, či sú vaše sympatie vzájomné, pretože to budete vedieť vďaka štatistike.

Ako dosiahnuť vzájomné sympatie

Muži aj ženy môžu fotky opačného pohlavia označiť symbolom srdiečka. Keď si ich takto označia vzájomne, vznikne vzájomná sympatia. A ako to spoznať? V štatistike nájdete hneď na prvom mieste Vzájomné sympatie, kde vidíte počet užívateľov, s ktorými vzájomnú sympatiu máte. Údaj je zobrazený za dnešný deň aj celkovo. Po zvolení možnosti Ukázať detaily, vidíte zoznam konkrétnych užívateľov. Je to veľmi praktické, pretože presne viete s kým máte za sebou ten prvý krok k spoločnému šťastiu. Ak aspoň jeden z vás označí fotografiu krížikom, vaše profily sa v kategórii vzájomných sympatií nezobrazia.

Štatistika fotozoznamka

Vzájomnú sympatiu môžete podporiť aj tak, že sa pozriete do štatistiky, komu sa páčite (cez tlačítko Ukázať detaily a zvolením Páčim sa na dolnej lište) a následne vyberiete užívateľov, ktorí sú vám tiež sympatickí. Ihneď ich môžete ohodnotiť a vzájomná sympatia je na svete!

A čo ďalej?

Kontaktujte užívateľov, zoznámte sa spolu bližšie a sami budete vedieť, kedy nastane tá najvhodnejšia doba pozvať ju/ho na prvé rande. Nemusíte sa vôbec hanbiť, pretože tú prvú a zároveň veľmi dôležitú časť už máte za sebou. Nezabudnite si najskôr priehľadnúť profil uživateľa, aby ste sa o ňom/nej dozvedeli viac a získali tak predstavu, či by ste si mohli naozaj rozumieť. Aby druhý mohol urobiť to isté, je dobré, keď máte svoj profil čo najviac vyplnený. Následne už vám nič nebude brániť napísať správu a začať sa zoznamovať.

          Chcete aj Vy zistiť, s kým ste si vzájomne sympatickí? Zaregistrujte sa na našej zoznamke, nahrajte si profilovú fotografiu a choďte na Fotozoznamku hodnotiť ostatných uživateľov opačného pohlavia, je to jednoduché!